Cavs müüb rohkem kui ükski teine meeskond NBA ajaloos

Anonim

Tänu LeBron Jamesi, Kyrie Irvingi ja teiste Cavalierside kangelastele lõpetas Cleveland lõpuks oma 52-aastase kutselise spordi meistrivõistluste põuaga. Cavs oli juba ajalugu teinud, olles esimene võistkond, kes võitis finaali sarja, kui nad olid 3-1, ning nüüd teevad nad ajalugu jälle, müües rohkem kaupu, pärast meistrivõistlusi, kui mis tahes muul meeskonnal.

Fanatics, riigi suurim spordikaupade online-jaemüüja, käitab ka Mangatianis asuvat NBA poodi ja ametlikku liiga. Nad teatavad, et Clevelandi fännid ostsid kaks korda rohkem kaupu 24 tunni jooksul pärast viimast mängu kui Warriors'i fännid, kui Golden State võitis tiitli eelmisel aastal.

Peale selle võtsid fännid Cavsi meistrivõistluste kahe päeva jooksul rohkem osust kui Warriorsi fännid kogu nädala jooksul, mil meeskond võitis 2015. aastal.

Ronald Martinez / Getty Images

Kohalikud kauplused on ka õitsvad. Clevelandi põhinev T-särk firma, Fresh Brewed Tees, määras Clevelandi Hopkinsi lennujaama kõigi aegade müügitehingute rekordi, kogudes rohkem raha kui mis tahes muul tarnijal lennujaamas. Ettevõtte omanik Tony Madalone leiab, et nad on müünud kuus numbrit vähem kui 48 tundi pärast 7. mängu lõppu. Ta võrdles seda, kui LeBron pöördus tagasi Clevelandisse, kuid usub, et see pettunud ostmise aeg kestab palju kauem.

Dicki spordikaubad on teatanud ka edukast müügist, kusjuures ettevõtte pressiesindaja ütles, et see on trendikam kui suurim NBA meistrivõistluste sündmus ettevõtte ajaloos.

See on mõttekas: Clevelandi fännid on oodanud meistrivõistlusi rohkem kui pool sajandit. Kui suudate seda oma võidu tingimustes paarida - võites tagasi 3-1 tasemest, naaseb LeBron oma kodulinnale meistrivõistlustelt ning Isasepäeva üleriigiliselt televisioonis mängitud mängu lähedalt põnev viimistlus - see pole üllatav, et palju fännid panevad raha välja, et osa pühast.

Isegi kui müük väheneb nädala jooksul, on üks asi kindel: Clevelandi fännid hakkavad seda pealkirja juba pikka aega nautima.