Kõrgeimad tasulised Nascar Drivers 2015

Anonim

Viimase kümne aasta jooksul on Nascar muutunud BIG-i äritegevusega, mis on osaliselt tingitud mitmest muutustest spordis viimase kümne aasta jooksul. Nascar nüüd kroonib meister, müüb oma kaupu (nagu hotcakes!) Ja edastab oma võistlused televisioonis. Nascarile uusim kapitaalremont on "harta" süsteem, mis võtab 36 Sprint Cup meeskonda ja muudab need frantsiisid. See annab Naskarile sarnasused teiste spordiliikidega ja muudab tulude jagamise lihtsamaks. Uus süsteem sisaldab muutusi juhtide maksmisel. Vanade reeglite kohaselt said autojuhid palka ja osa võistluspoissi auhinnast.

Uue süsteemi kohaselt ei tehta rahatrahve igal nädalal, nagu varemgi. Samuti tagatakse tšartermängudele igal aastal teatud summa. Kuid see muutus tõenäoliselt ei mõjuta oluliselt spordi tippjuhid. Omanikud muudavad juhtide lepinguid, et tagada nende staar ei kaota uue süsteemi all.

Nagu enamiku professionaalsete spordialade puhul, on top- ja põhihalduritel suur palgaerinevus. Need, kes pakendi tagaküljel asuvad, on igal aastal kuue näidu vahemikus, samal ajal kui juhid esiküljel teevad kaheksa numbrit. Seal on 13 Nascar'i autojuhti, kes tegid 2015. aastal üle 10 miljoni dollari, on need 10 parimat.

Matt Sullivan / Getty Images

Matt Kenseth

Kogutulu: 11,9 miljonit dollarit

Palk / võit: 10,5 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 1,4 miljonit dollarit

Viimase viie aasta jooksul oli Matt Kensethil 18 võitu Sprint Cup võistlustel. Eelmisel aastal peatati ta kahel võistlusel pärast seda, kui Joey Logano tahtlikult purustas Martinsville'ist kui varasemate võistluste juhi käitumise tasuvus.

Carl Edwards

Kogutulu: 12,1 miljonit dollarit

Palk / võit: 10,6 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 1,5 miljonit dollarit

Carl Edwards viimistles eelmisel aastal Sprint Cup tippkohtumisel. Oma esimesel aastal võitis ta uue võistkonna Joe Gibbs Racing eest kaks võitu.

Tony Stewart

Kogutulu: 12,8 miljonit dollarit

Palk / võit: 9,8 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 3 miljonit dollarit

Tony Stewart lahkub võidusõidust pärast 2016. aasta hooaega. Tema hooaeg tuli karmiks alustada pärast seda, kui ta oli saanud ATV õnnetuses vigastuse ja vajas tagasioperatsiooni. Pärast pensionile jäämist jätkab Stewart oma rolli Stewart-Haas Racing omanikuna.

Danica Patrick

Kogutulu: 13,4 miljonit dollarit

Palk / võit: $ 7,9 miljonit

Kinnitus / litsents: 5,5 miljonit dollarit

Pärast üheksa aastat, mil GoDaddy toetas Danica Patricki autot, lõpetati see tehing. Nature's Bakery sponsorib oma 28 võistlust 2016. aastal. GoDaddy on jätkuvalt isiklikuks sponsoriks Patrickile ja 10 muule kaubamärgile nagu Chevrolet ja Coca-Cola.

Kyle Busch

Kogutulu: 15 miljonit dollarit

Palk / võit: 13,3 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 1,7 miljonit dollarit

Buschil oli 2015. aasta hooaja alguses katkenud jalg ja jäi 11 võistlusele. Ta suutis seda hooaja lõpus teha ja võitis Sprint Cup tiitli. Selle võidu sai $ 3,4 miljonit boonust. Busch sai ka 5th kaupade müük 2015. aastal.

Denny Hamlin

Kogutulu: 15,1 miljonit dollarit

Palk / võit: 13,1 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 2 miljonit dollarit

Denny Hamlin lisas tänavuse oma rahvusliku ja loomuliku kinnituse: Denny restoranid. Partnerlust nimetatakse Denny's Denny's. Teised Hamliini sponsorid on Coca-Cola, Toyota ja Nike Jordaania kaubamärgid.

Kevin Harvick

Kogutulu: 15,5 miljonit dollarit

Palk / võit: 12 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 3,5 miljonit dollarit

Kevin Harvicki kaupade müük oli eelmise aasta kolmandal kohal. Ainult Jeff Gordon ja Dale Earnhardt Jr. tegid paremini. Harvickil oli suurim võit $ 11,7 miljoni eest. Neid võite jagatakse tema meeskonnaga. Harvickil on isiklikud sponsorid, sealhulgas Chevy, Hunt Brothers Pizza ja Budweiser.

Aaron Davidson / Getty Images

Jeff Gordon

Kogutulu: 21,2 miljonit dollarit

Palk / võit: 14,6 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: 7 miljonit dollarit

Jeff Gordon võitis Sprint Cup tiitli, kuid langes lühikeseks. Ta lahkus 2015. aasta hooaja lõpus nelja Sprint Cup tiitli ja 93 võidu koguarvust. Gordon läheb analüütikuna Foxi levitamiskabiiniks.

Jimmie Johnson

Kogutulu: 22,2 miljonit dollarit

Palk / võit: 16,4 miljonit dollarit

Kinnitus / litsents: $ 5,8 miljonit

Jimmie Johnson võitis Sprint Cupi kuus korda. Eelmisel sügisel allkirjastas ta kaheaastase lepingu pikendamise, mis võtab talle 2017. aasta hooaja. Tema peamine sponsor Lowe's on ka temaga veel kaks aastat.