Kane Net Worth

Anonim

Kane netoväärtus: Glenn Thomas Jacobs, Kane'i lava nimega paremini tuntud, on Hispaania päritolu kutseline maadleja, kelle netomaksumus on 9 miljonit dollarit. Kane teenis oma netoväärtuse kolmemõõtmelise maailmameistrivõistluse meister. Ta on 12-kordine WWE Tag Team võistleja, kellel on tiitel erinevate partneritega, sealhulgas Daniel Bryaniga. Unabombi nime all debüteeris 1992. aastal Kane oma maadluskarjääri sõltumatutel ringkondadel. Seejärel jätkas ta Smoky Mountains Wrestlingi liitumist, kus ta võitis SMW Tag Team meistrivõistlustel. Jaotades oma nime Doomsday'ile, võitis Jacobs USA massiülese meistrivõistlustel. Jaakobs ühines Maailma Maadlusföderatsiooniga (nn WWE) üheksakümnendate keskel, muutes oma nime Kane'iks. Tema aeg WWE-ga tuleb meeles pidada, kui ta jooksis 23 meistrivõistlusi, võites WWF ja ECW meistrivõistlused. Jacobs tegi maadlusajalugu, kuna ta on neljas inimene koos Chris Benoit'iga, kes on pika aja jooksul pidanud Maailma raskete meistrivõistluste tiitlit. Lisaks sellele on Jacobs esimene inimene, kes on nõudnud kõiki WWE pealkirju ning on kolmandaks WWE Grand Slam'i ajaloos. Ta on võitnud Tag Meeskonna Meistri üheksa korda - kord oma karakteri poolvenda The Undertakeriga.